هاست لینوکس و هاست ویندوز

خدمات میزبانی وب و هاست امن سرور شامل لینوکس، ویندوز، دانلود, وردپرس, نمایندگی هاست و هاستینگ

ثبات در وب نیازمند یک هاست همیشه در دسترس است، امن سرور با استفاده از بهترین سخت‌افزارها و زیر ساخت‌های شبکه ثبات را برای وب‌سایت شما به ارمغان آورده‌است.

دسترس همیشگی

ضمانت بازگشت وجه

پشتیبانی روزآمد

 • هاست ویندوز

  حق انتخاب بین دیتاسنترهای مختلف، استفاده از جدیدترین نسخه «ویندوز سرور» و پشتیبانی از آخرین نسخه‌ی محصولات شرکت مایکروسافت دشواری انتخاب این سرویس را از بین برده‌است.

 • هاست لینوکس

  ارائه وب‌هاستینگ لینوکس در چندین دیتاسنتر مختلف داخلی و خارجی، استفاده از سیستم‌عامل پایدار لینوکس در کنار امکانات فراوان برنامه‌های تحت PHP/MySQL انتخاب سرویس‌ را برای شما بسیار ساده کرده‌است.

 • نمایندگی هاست ویندوز

  مدیریت یکپارچه تمام وب‌سایت‌ها، اختصاص منابع دلخواه به هر وب‌سایت و تمام امکانات مورد نیاز یک وب‌هاستینگ حرفه‌ای در قالب بسته‌ی نمایندگی هاست ویندوز به شما ارائه می‌شود تا بدون دغدغه از اشکالات فنی به تجارت هاستینگ بپردازید.

 • نمایندگی هاست لینوکس

  با استفاده از سیستم نمایندگی هاست، بدون نیاز به دانش فنی می‌توانید خدمات حرفه‌ای در زمینه میزبانی وب ارائه دهید، موفقیت وب‌سایت‌های مشتریان شما با پشتیبانی حرفه‌ای امن سرور، تضمین شده خواهد بود.

 • هاست دانلود

  بدون استرس از اتمام پهنای‌باند و یا کندی سرعت دانلود می‌توانید فایل‌های سایت خود را در پلن‌های میزبانی دانلود قرار دهید. ترکیب فضای زیاد و پهنای‌باند بالا در سرویس میزبانی دانلود امن سرور، استرس اتمام ترافیک و کندی سرعت دانلود را برای همیشه از بین خواهد برد.

 • هاست میزبانی ایمیل

  اگر از اسپم شدن ایمیل‌های ارسالی، دریافت اسپم‌های فراوان و یا قطعی متناوب سرویس ایمیل خود خسته شده‌اید، سرویس Email Hosting امن سرور گزینه‌ای مناسب برای سازمان و موسسه شما می‌باشد. با سرویس میزبانی ایمیل امن سرور حتی اگر سایت شما از دسترس خارج شده باشد سرویس ایمیل آن قطع نخواهد شد و در دسترس خواهد بود.